Bizi Takip Edin

sanatsal aile

Hayata sanat kat!

Biz sadece sanatsal ürünler üretmiyoruz. Varoluşumuzun en temel amaçlarından biri tüm dünyadan fotoğrafçıların, illüstrasyoncuların ve dijital photoshop uzmanlarının tasarımlarını sergileyebileği bir platform kurarak bunları en kaliteli kanvas tabloya dönüştürmektir. Böylece tasarımcılar bildiği işi yaparak para kazanırken bizde 10 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde en iyi bildiğimiz işi yaparak sizlere en kaliteli tabloları üretiyoruz.Dijital baskının en kaliteli nasıl yapılacağını ve üretim aşamalarında ki incelikleri çok iyi biliyoruz. Profesyonel grafik ekibimizle Türkiye'nin en kaliteli tasarım ve photoshop çalışmalarını oluşturup siz beğenmeden göndermiyoruz.

Atölyemizde ürettiğimiz yağlı boya tablolarımız %100 Türkiye de ve bu işi en iyi şekilde yapan ressam ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Kesinlikle Çin'den, Rusya'dan veya başka bir yerden ucuza alınan herhangi bir ürün ithal etmiyoruz. Bu tip ürünler hem sanat katliamı hem de sağlığınız için zararlı kimyasallar içerir. Zaten ülkemizde bunu en iyi şekilde yapabilecek çok fazla ressam varken neden ithal edelim ki? Sizde bizden yağlı boya alarak sanata ve sanatçıya destek olabilirsiniz.

Ayrıca Türkiye de ilk defa gerçekleştirdiğimiz ve başka yerde bulamayacağınız karakalem portre çalışmalarını beğenme garantili olarak çalışıyoruz. Üretilen karakalem çalışmalarını profesyonel fotoğraf çekimi yapıldıktan sonra dilerseniz portre çalışmanız ile gönderilmek üzere istediğiniz ölçüde kanvas tabloya dönüştürüyoruz. Kanvas tablo olarak istemeseniz de sizin e-postanıza fotoğraf çekimini yolluyoruz. Böylece dijital portre çizimizi sosyal medya da sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sanata yeni başlayanlar ve meraklıları için sanatsal blog bölümümüzde bulunan eğitimleri takip edebilir kendinizi hazır hissettiğinizde sanatsal malzemeler bölümümüzden gerekli malzemelerinizi temin edebilirsiniz.

Eskişehirde bulunan sanatsal atölyemizde sanat aşığı ekibimiz tarafından hayalini kurduğunuz yağlı boya veya dijital tasarımlarıda yaptırabilirsiniz. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.
Sohbet etmeye ve kahve içmeye de bekleriz.

Sanatsal günler dileriz...
sanatsal-imza.png